Menu

Arka Sokaklar Operasyon Müziği Yeni 2017

arka-sokaklar-operasyon-muzigi
Kanal D ekranlarında Perşembe ve Cumartesi günleri saat 21:00’de Arka Sokaklar dizisi yayınlanmaktadır. 2016 oyuncu kadrosu, 2017 yılında tekrar eksiksiz olarak devam edecektir.

Oyuncu kadrosunda bir değişiklik olmaması ve aynı rollerin aynı kişiler tarafından oynamaması izleyicileri daha memnun bırakacak gibi duruyor. Çekilen dizilerin bölüm sayısı ve sezon finali en çok olan dizilerden biridir. Perşembe ve Cumartesi günleri dışında hafta içi belirli günler özet tekrarı şeklinde Kanal D ekranlarında yer almaktadır.

2017 Yeni Operasyon Müziği:

2016 yılında ki jenerik müziği yeni sezonunda değiştirilmiştir. Yeni sezon jenerik müziğinin ismi Ajank4700 olarak belirlenmiştir. Sezonun ilk bölümü başlayana kadar jenerik müziği ve fon müziği olarak ayarlama çalışmaları yapılmaktadır.

Dizinin 2017 yılı için fragmanı yayınlanmıştır. Oyuncu kadrosu aynı olmasına rağmen, senaryo ve dizi kurgusu farklı bir alanda ve konuda çekilmiştir. Operasyonların ve operasyon müziğinin etkili olması için Ajank4700 gibi bir isim vererek her bölüm için belli fonlarda yayınlamayacaktır .

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain