Menu

Arka Sokaklar Ne Zaman Bitecek 2017

arka-sokaklar-bitecek-mi
Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Arka Sokaklar yayınlandığı ilk günden itibaren pek çok kişinin sevgisini kazanmayı başararak 11 yıldır aynı kanalında ve saatinde devam etmektedir.

Dizinin bir ara reytinglerinde düşüş yaşansa da kısa sürede toparlanmayı başararak yeniden çok konuşulur hale gelmiştir. 11 yıldır devam eden dizinin ne zaman final yapacağı ise büyük merak konusu.

Reyting düşüşlerinin ardından diziye eski ekibin katılması ile büyük bir şans yakalamış olan dizi 2016-2017 sezonunda da devam edecek gibi görülmektedir.

Eylül ayında yeni sezonuna başlayan dizi şuan 11. sezonu ile devam etmektedir. Eski oyuncu kadrosunun yanı sıra yeni ekibi ile de büyük beğeni kazanmış olan Arka Sokaklar dizisi Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olabilmeyi başararak önemli bir yere gelmiştir.

Pek çok hayranı dizinin ne zaman final yapacağını merak etse de Arka Sokaklar’ın 2016-2017 sezonunda da ekran karşısında olacağı netlik kazanmıştır.

Arka Sokaklar Konusu Nedir?

Şehrin azılı suçlularını yakalamak için kurulan ekip oldukça başarılı işlere imza atacaktır. Kendine özgü yetenekleri olan ekip kendi arasında adeta bir aile olarak ekran karşısındaki kişileri hem eğlendirmeyi hem de hüzünlendirmeyi başarabilmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain