Menu

Arka Sokaklar Dizi Müzikleri Ve Şarkıları

arka-sokaklar-dizi-muzikleri
Arka Sokaklar Dizisi Jenerik Müziği Ve Ağıt Müziği
Yaklaşık 10 yıldır çekilen bir dizi olan arka sokaklar her bölümünde izleyiciyi yeniden ekran başına bağlayabilmeyi başaran çok ender yapımlardan biridir.

Dizinin bu başarısı hiç kuşku yok ki oyuncuların doğallığı ve günlük hayattın biraz daha dizinin içinde yer almasıyla açıklanabilir. Çünkü dizi yalnız bir polisiye dizisi değildir.

Aynı zamanda o polislerin aile yaşantısını anlatan ve her ailede olabilecek durumların aktarıldığı bir dizidir. Bu özelliği nedeniyle Türk aile yapısını ve baba rolünü ön palan çıkararak ailece izlenebilecek bir dizi olmayı ve uzun yıllardır ekranda kalmayı başarmıştır.

Bu kadar uzun süren bir dizi içinde ebette artık klişeleşmiş ve o diziye atıf yapılarak kullanılan sözler mevcuttur. Örneğin rıza baba adam tam bir pislik çıktı gibi sözleri tüm dizi boyunca duyduk.

Yinede arka sokaklar örnek polisliğin ve örnek ailelerin anlatıldığı bir dizi olarak gönüllere taht kurmayı başarmıştır. Buna rağmen özellikle tüm dizi boyunca yeni bir şarkı yapılmamıştır. Başlangıç şarkısını hala duymaktayız.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain