Menu

Arka Sokaklar Ben Komiser Hüsnü Sözleri

arka-sokaklar-ben-komiser-husnu
Dizi İçeriği Hakkında:Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri saat 20:00’de Arka Sokaklar dizisi yayınlanmaktadır. Hafta sonları dışında hafta içi belirli günlerde de yayınlanan dizinin özet bölümleri şeklinde ekranlarda yer almaktadır.

Hafta içi Perşembe günleri saat 20:00’de de Kanal D ekranlarında dizi oynamaktadır. Polisiye türü olan dizi izleyicilerini ekran başına toplamaktadır.

Ben Komiser Hüsnü Sözleri:

Hüsnü Çoban’ın rol aldığı dizinin bazı bölümlerinde şarkı söylemeleri ve söylediği sözler yer almaktadır. Dizi içerisinde kullandığı sözler genel olarak şarkı sözlerinden oluşmaktadır. Örneğin; İşte Gidiyorum şarkısıdır. Şarkı sözleri ile Hüsnü’nün anlattığı sözler ortaya çıkmıştır.

Hüsnü sözlerinden bazılarına örnek şarkı sözü;

İşte gidiyorum,

Bir şey demeden,

Arkamı dönmeden şikâyet etmeden,

Hiçbir şey almadan,

Bir şey vermeden,

Yol ayrılmış görmeden gidiyorum.

Komiser Hüsnü’nün beğendiği şarkı sözlerini kullandığı dizi bölümlerinde birçok sanatçıya ait şarkı sözleri yer almaktadır. Senaryonun işleyiş şekline uygun olarak farklı tarzlarda ve melodilerde sözler oluşturulmaktadır.

Yeni bölümleri ile farklı Hüsnü sözleri izleyicilerini Kanal D ekranlarında saat 20:00’de Cumartesi ve Perşembe günü yayınlanacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain