Menu

Anne Dizisinin Konusu Kadrosu Ve Karakterleri

anne-dizisi-konusu-nedir
Star TV’nin yeni sezon dizilerinden olan Anne şimdiden ilginç konusu ve oyuncuları ile dikkat çekmeyi başararak yayınlandığı ilk hafta reytinglerde üst sıralarda yer almaya başladı bile.

Dizi annesi tarafından sevgi ve ilgi görmeden büyüyen ve daha sonra fidye için kaçırılan bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Yaşamı zindan olan küçük Melek’in hayatının Zeynep ile kesişmesi ile öykü başlıyor. Şimdiye kadar Erdek ve Bandırma’da çekilen dizinin yeni bölümleri için dizi seti İstanbul’a taşındı.

Dizide Zeynep Güneş karakterini Cansu Dere canlandırırken ünlü oyuncu Vahide Gördüm ise Gönül Aslan Karakteri ile ekranlarımızda olacak.

Dizinin diğer oyuncuları arasında ise Gonca Vuslateri Şule Akçay rolünü canlandırırken; Can Nergis Ali karakteri ile, Gülenay Kalkan Cahide Güneş karakteri ile, Berkay Ateş Cengiz Yıldız karakteri ile Alize Gördüm ise Gamze Güneş karakteri ile bizimle birlikte olacak.

Dizinin sevimli ve güzel minik kızı Beren Gökyıldız ise 29 Eylül 2009 doğumlu. İstanbul doğumlu olan Beren Gökyıldız dizide Melek Akçay karakterini canlandırıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain