Menu

Anne Dizisi Nerede Çekiliyor

anne-dizisi-nerede-cekiliyor-gorsel
Milyonları ekranlara kilitleyen anne dizisi nerede çekiliyor diye sormaktan kendinizi alamıyorsunuz. Çünkü sokaklar hiç tanıdık gelmiyor. İşte sorunuzun cevabı; anne dizisi çekimleri Balıkesir Erdek ve ilçelerinde sürdürülüyor. 25 Ekim tarihi itibari ile başlayan dizi, izlenme rekorlarını alt üst ediyor.

Dizi karakterlerinden olan melek küçük şeylerden büyük mutluluklar çıkararak kısa süreliğine görev yaptığı okulda Zeynep öğretmeni etkiler.

Zeynep öğretmen Melek için, hayallerinden vazgeçer ve hayatını Melek’e adamaya karar verir. Bu sırada Melek’in annesi Melekten çoktan vazgeçmiştir. Gecenin bir yarısı Melek’i bir poşetin içinde bulan Zeynep öğretmen bütün kararını o zaman vermiştir.

Bir Japon dizisi uyarlaması olan Mother uyarlaması olan anne dizisinin yönetmenliğini başarılarıyla ün salan yönetmen Merve Girgin Aytekin yapmaktadır.

Dizinin konusu cani bir anne ve birlikte yaşadığı adamın küçük bir kıza yaptığı korkunç işkenceler sonucunda öğretmeninin onu tüm zorluklara rağmen kimsenin haberi olmadan onu sahiplenmesini içeriyor. İzleyen herkesin gözyaşlarını tutamadığı anne dizisi Türk izleyicileri her salı günü saat 8’de ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain