Menu

Anne Dizisi Konusu Ve Oyuncuları


Anne Dizisi Oyuncuları
Muhteşem kadrosuyla her hafta seyircisiyle buluşan Anne dizisi bir Japon yapımı olan Mother adlı diziden uyarlama. MED Yapım ve MF yapımın yapımcılığını üstlenen dizinin başrolünü Cansu Dere, Vahide Gördüm, Perçin Beren Gökyıldız, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş, Can Nergis, Gülenay Kalkan, Alize Gördüm ve Ahsen Eroğlu paylaşıyor.

Dizideki Melek karakterini canlandıran minik oyuncu Perçin Beren Gökyıldız başarılı oyunculuğuyla seyircileri derinden etkiliyor.

Anne Dizisinin Konusu

Melek kendi halinde bir kız çocuğudur. Okuluna geçici olarak gelen Zeynep öğretmen Melek’in evde yaşadığı dramı fark eder. Melek’in annesi Şule’nin zor bir yaşamı vardır.

Pavyonlarda çalışarak geçimini sağlayan Şule’nin birlikte yaşadığı Cengiz karakteri, Melek’e sürekli eziyet etmektedir.

Zeynep Öğretmen bir gün Melek’ in çöp poşetiyle dışarı atıldığına şahit olur. Bu bardağı taşıran son damladır.

Daha fazla dayanamayan Zeynep öğretmen, o gün Melek’İ yanına alarak İstanbul’a dönüş yapar. Kendisi de annesi tarafından terk edilen biri olan Zeynep öğretmen, çok zengin biri tarafından öz kızı gibi büyütülmüştür.

Ancak her zaman anne özlemiyle yanıp tutuşan Zeynep, İstanbul’a dönüş yaptığında tesadüfen Öz annesinden Melek’le ilgili yardım almaya başlar.

Öz annesi, Zeynep’in kendi kızı olduğunu fark eder ancak bunu ona söyleyemez. Öte yandan Zeynep’in üvey annesi de ona kendi kızları kadar değer vermektedir. Annelerin çocukları için verdiği bu savaşı izlerken gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain