Menu

Anne Dizisi Hangi Kanalda Hangi Gün Yayınlanıyor


Yeni sezonda birçok yeni dizi TV ekranlarındaki yerini almıştır. Farkı kategori ve türlerdeki diziler hayatımıza fakı anlamlar katarak her akşam evimizde bize eşlik etmektedir.

Bu sezonda kendinden oldukça söz ettiren projelerden biriside, listelerin başına adını yazdıran dizilerden olan Anne dizisi Ekim ayında izleyicilere sunuldu.

Başladığı günden itibaren izleyicilerini Salı günleri ekrana kilitlemeyi başarmanın yanı sıra trajik hikâyesi ile izleyicileri etkilemeyi başarmıştır.

Dizi Star TV de her Salı günü saat 20:00 de izleyicileri ile buluşmaktadır. Usta oyuncuların rol aldığı dizinin gelecek bölümleri ilgiyle beklenmektedir. Dizi İstanbul, Bandırma, Balıkesir bölgelerinde çekilmektedir.

Anne Dizisi

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak ve Merve Girginin üstlendiği dizinin başrollerini birbirinden ünlü oyuncuların paylaştığı dizi dram alanında oldukça iyi bir başlangıç elde etmeyi başarmıştır.

Vahide gördüm ve Cansu dere başrollerini paylaştığı dizide birçok daha ünlü oyuncu da yer almaktadır.

Dizi adı ile de öne çıktığı gibi annelik gibi kutsal bir duygunun farklı hikâyelerini anlatmaktadır. Dizide küçük bir kızın zor olan hayat hikâyesi ve yaşam mücadelesi de anlatılmaktadır.

Çetin olan yaşamında karşısına çıkan birçok olayda hayat mücadelesi vermeye devam etmektedir. Bir yandan da kendi hayatındaki aile olma eksikliğini bir nebze osun gidermek için onu evlat edinmek isteyen ve de karlısına çıkan engellere rağmen oldukça çabalayan karakter ve onların başına gelen birçok hazin olaylar da bu ikiliyi beklemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain