Menu

Anne Dizisi Başrol Oyuncuları


Star TV’nin güzel dizilerinden biri olan Anne dizisi başrollerini Vahide Perçin ve Cansu Dere paylaşıyor. Dizi de Cansu Dere’nin annesi rolünü üstlenecek olan Vahide Perçin yıllar önce kızını kaybetmiş bir anne olarak rol alacak.

Dizinin çocuk başrolünü ise çocuk yıldızlardan biri olan Beren Gökyıldız ile karara varıldı.

Anne Dizisi Başrol Oyuncuları

Anne dizisinde Vahide Perçin ve Cansu Dere başrol paylaşıyor. Anne ve kızını canlandıracak olan ikili dizi de son derece iyi bir performans sergiliyor.

Cansu Dere 14 Ekim 1980 Ankara doğumlu manken ve oyuncu olarak sanat dünyasında oldukça tanınan bir isimdir.

Daha önce de birçok yapımda rol alan ünlü güzel Anne dizisi ile de son derece iyi bir başarı yakaladı. Modellik işine başladıktan sonra İstanbul Üniversitesindeki eğimini yarıda bırakarak kariyerine odaklanma kararı aldı.

Cansu Dere 2000 yılında Kanal D’nin hazırlamış olduğu Miss Turkey güzellik yarışmasında Türkiye’nin en güzel 3. kızı oldu.

Bu zaman diliminden sonra da profesyonel olarak kameralar karşısına geçerek mankenlik hayatına başladı. Mankenliği oyunculuk hayatı takip etti.

Vahide Perçin Türk sinema ve dizi dünyasının en çok tanınan simalarından biridir. 13 Haziran 1965 İzmir doğumludur.

Eğitim hayatını Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladı. Uzun bir dönem Altan Gördüm ile evlilik hayatı oldu.

Birçok başarılı yapımlarda rol aldı ve aldığı roller genelde sevecen anne rolleri olduğu için insanlar tarafından da sevilen bir oyuncudur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain