Menu

Anıl Tetik Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Koray


Star TV ekranlarında yayımlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi eşsiz oyuncu kadrosu ile her hafta izleyicilerin evine konuk oluyor. Renkli karakterlerden biri de Koray karakteridir. Anıl Tetik tarafından canlandırılan Koray karakteri dizide mafya suçlusunun kardeşi rolündedir. Yakışıklı oyuncu dizide bir okul öğrencisidir.

Anıl Tetik – yarışmadan oyunculuğa

Anıl Tetik izleyicilerin aklında birkaç sene önce yarışmacısı olduğu Survivor programı ile kaldı. Anıl Tetik 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur.

Kadir Has Üniversitesinde eğitim almıştır. Bölümü Amerikan dili ve edebiyatı olan Anıl küçük yaşlarından beri hız tutkusu olan birisi.

Motor sevdası uğruna daha 19 yaşındayken sıkı diyet uygulayarak 100 kilodan 75 kiloya kadar zayıflamağı başarmış. Motor sporu derslerini alan Anıl Tetik 2 kez Türkiye şampiyonu adını kazanmıştır.

Çocukluk arzusu uçak pilotluğu olsa da sonradan motor sporları ağır basmış. Motosiklet tutkusu ve hız sevdası yüzünden defalarca ölümün kıyısından dönen Anıl Tetik, yine de bu bağımlılığından ayrılamıyor.

Survivor yarışmasında adada sergilediği duruş ve gösterdiği azim onu milyonların sevimlisi yaptı. Dizi yapımcıları tarafından fark edilen Anıl Tetik oyunculuk konusunda da ne kadar yetenekli olduğunu zamanla göstermiş oldu.

1.85 cm boya sahip olan Anıl Tetik şu an 85 kg. Gözleri mavi, renk saçları sarıdır. Evli değil, Gizem Karaca ile ilişkisi var. Bazen reklam için poz veriyor. Yengeç burcunun tüm özelliklerini taşıyan Anıl oldukça duygusal yapıya sahip.

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain