Menu

Altınsoylar Oyuncuları İsimleri Ve Karakterleri

altinsoylar-oyunculari-kim-isimleri
Altınsoylar Dizisi Oyuncuları İsimleri Ve Karakterleri Hakkında
Kanal D’nin yeni sezondaki en iddialı dizilerinden biri olan Altınsoylar’da birbirinden ünlü ve deneyimli oyuncular yer almaktadır.

Peki, oyuncuların isimleri ve karakterleri hakkında neler söyleyebiliriz?

Oğuz Altınsoy: Altınsoy ailesinin yıllar sonra bulduğu torunu Oğuz, yakışıklı ve rahat bir çocuktur. Oğuz’u genç ve yakışıklı oyuncu Aras Aydın canlandırıyor.

Burcu Günebakan: Oğuz’un kız arkadaşı olarak aileye giren Burcu, ailesinin istediği adamla evlenmek yerine bütün zorlukları göze alarak İstanbul’a kaçan, üniversite mezunu bir kızdır. Burcu’yu güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan canlandırmaktadır.

Muhittin Altınsoy: Altınsoy ailesinin dedesi rolünde izlediğimiz Cihat Tamer, otoriter ve geleneklerine bağlı bir karaktere sahip.

Saadet Altınsoy: Oğuz’un üvey annesi rolünde izlediğimiz Bennu Yıldırımlar soğuk ve işkolik bir kadını canlandırmaktadır. Eşinin ölümünden yıllar sonra ortaya çıkan üvey oğlu Oğuz’a karşı tepkilidir.

Semiha Altınsoy: Dizide Oğuz’un babaannesi rolünde izlediğimiz Birsen Dürülü’yü, sevimli ve anlayışlı babaanne rolünde izliyoruz.

Gülsüm Kocabaş (Altınsoy): Oğuz’un halası rolünde izlediğimiz Şebnem Bozoklu, paragöz ve kibirli bir karakteri canlandırmaktadır.

Mesut Kocabaş: Gülsüm Kocabaş’ın eşi olarak islediğimiz Ünal Yeter’i, dizide işe yaramaz içgüveysi damat rolünde izliyoruz.

Emin Altınsoy: Evin küçük oğlu olan emin hayırsız ve tembel bir karakterdedir. Emin’i Görkem Şarkan canlandırmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain