Menu

Altınsoylar Dizisi Nerede Çekiliyor Dizinin Konusu Nedir?

altinsoylar-dizisi-nerede-cekiliyor
Dizi İçeriği Hakkında:Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni bir dizi daha. Dizinin adı Altınsoylar olarak belirlenmiştir. Yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu yapmaktadır.

Oyuncu kadrosun bakacak olursak: Cihat Tamer, Ayça Ayşin Turan, Bennu Yıldırımlar, Şebnem Bozoklu, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Ünal Yeter gibi isimler dizi rol karakterlerinde yerlerini alacaklardır.

Dizinin Konusu:

Kader oyunlarının bir araya getirdiği Altınsoylar ailesi. Genç bir adamın kimsesiz kalması, her gün nişanlısından dayak yiyen bir genç kızın kaçması ve buna benzer durumlarla karşılaşan kişilerin bir araya gelerek oluşturduğu büyük bir ailenin hayat mücadeleleri anlatılmaktadır. Bazen ağlatan, bazen güldüren fakat hep bir umut olan aile dizisidir.

Dizinin Çekildiği Yer:

Kanal D’nin dizisi olan Altınsoylar asıl çekim yeri olarak Kayseri’dir. Kayseri gelenek ve görenekleri, şivesi ve yaşam şekilleri ile dizi senaryoları belirlenmiştir.

Kayseri dışında İstanbul’da da çekimleri yapılmaktadır. Dizinin ilk bölüm çekim yeri olarak İstanbul seçilmiştir. Dizinin bölüm ortaları ve finaline doğru ise Kayseri ilinde çekimler yapılarak sezon sonu yapılacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain