Menu

Altınsoylar Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Oynuyor

altinsoylar-dizisi-oyunculari
Altınsoylar Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Başlıyor
03 medyanın hazırlamış olduğu Altınsoylar adlı dizi Kanal D ekranlarında sunucuyla buluşdu.5 Kasım cumartesi akşama ilk bölüme yayınlanan dizi ilgiyle seyredildi.

Her Hafta cumartesi geceleri saat 20: 00 de Kanal D ekranlarında yayın alacak dizinin, yeni bölümleri seyirci tarafından merakla bekleniyor.

Büyük ve kalabalık bir Ailenin hayatının anlatıldığı dizinin yönetmenliğini Derya Türkan üstlenmiştir. Senaryosunu Serdar Oğuz yazmıştır. Altınsoylar adlı dizede başrollerde başarılı oyuncular görev almış.

Güzel ve başarılı bir kadroya sahip olan dizede Bennu Yıldırımlar, Aras Aydın Şebnem Bozoklu, Cihat Tamer, Ayça Ayşin Turan, Burak Sevinç, Begüm Akkaya ve Sami Aksu gibi isimler rol almıştır.

İstanbul Beylerbeyi semtinde başlanan dizini çekimleri de, eğlenceli geçmiştir. Dizide geleneklerine çok bağlı ve otoriter Muhittin Bey, ailesini hep bir arada tutmaya çalışan, Semiha hanım, duygusal ve hassas gelin saadet, ailesin onayı olmadan yaptığı evlik yüzünde sitem edilen geveze Gülsüm ve hiç bir işi beceremeyen kocası Mesut var. Çok eğlenceli ve sizi kahkahalar boğacak dizinin yeni bölümlerini asla kaçırmayın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain