Menu

Altınsoylar Dizisi Ne Zaman Hangi Gün Başlıyor

altinsoylar-dizisi-ne-zaman
Altınsoylar Dizisi Yayınlanan İlk Bölümünün Ardından İzleyici Rekorları Kırmaya Devam Ediyor
Kanal D yapımlarından olan Altınsoylar dizisi, yayınlanan ilk bölümünün ardından izleyicilerden aldığı tepkilerden ve izlenme oranlarından oldukça memnun görülüyor.

Öyle ki Cumartesi günleri saat 20.00 de ekranlara gelen bölümleri, o saatte yayınlanan diğer programlara nazaran daha fazla izleyici ile buluşmasına ve dizi adına açılan takipçi ve hayran sayfalarında oldukça olumlu yorumlar ile karşılaşıyor.

Dizi oyuncularının kişisel internet ve ulaşım platformlarında da almış oldukları olumlu mesajlar da bu dizinin beklenilen ilgiyi gördüğü üzerine yorumlanabilir.

Kayserili bir ailenin ve bu aile fertlerinin çevreleri ile yaşadıkları kişisel ilişkileri kimi zaman güldürüp kimi zaman da duygulandırıp düşündüren bir üslup ile anlatan Altınsoylar dizisi yeni bölümleri ile de yine aynı gün ve aynı saatlerde yani her Cumartesi saat 20.00 de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizinin yönetmenliklerini Türkan Derya ve Murat Aksu üstlenirken başrol oyunculuklarında ise Cihan Tamer, Bennu Yıldırımlar, Birsen Dürülü, Şebnem Bozoklu, Ünal Yeter, Burak Sevinç, Ayça Ayşin Turan ve Aras Aydın gibi oyuncular bulunuyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain