Menu

Alp Özer Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Küçük Cesur


Alp özer cesur ve güzel
Çocuk oyuncuların başarılarını izlediğimiz son yıllarda çekilen dizilerde, öne çıkan çocuk oyunculardan bir tanesi de Alp Özer’dir.

Cesur ve Güzel isimli sevilen dizide, baş roldeki Cesur karakterinin çocukluğunu canlandıran oyuncu, başarılı bir performans göstermektedir.

Çocukluğunda yaşadığı acıların intikamını almak isteyen Cesur karakterini, bu noktaya getiren, çocukluğunda yaşadığı olayların anlatıldığı flash back sahnelerinde, Alp Özer’in başarılı oyunculuğu ve Cesur karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’ya olan benzerliği dikkat çekmektedir.

Cesur karakterinin bilinçaltına ışık tutan ve hikayeyi izleyicilere özümseten sahnelerde Alp Özer’in başarılı performansı göz doldurmaktadır.

İzleyicinin başrol karakterine daha yakın hissetmesini sağlayan önemli bir detay olarak görülebilmektedir.

Alp Özer Kimdir?

2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan küçük oyuncu, hala orta öğretimde eğitimine devam etmektedir. Boyu 1.50 cm, kilosu ise 46 kg’dır. Sarı saçları ve mavi gözleri vardır.

Koç burcu olan oyuncu, erken yaşlarda org çalmaya başlamıştır ve şuan iyi derecede org çalabilmektedir.

Müziğe ve sanata olan ilgisinin yanında, yabancı dil konusuna da son derece ilgilidir. Eğitimi haricinde, İngilizce diline meraklıdır ve bu konuda kendisini geliştirmektedir.

Sanat olan merakı nedeni ile ajansa kayıt olarak bu alanda ekranlara erkenden giriş yapmak istemiştir.

Henüz yaşı çok genç olan sevimli oyuncu, bir adet sinema filminde rol almıştır. Bu film ile yeteneklerini sergileyen oyuncuya, Cesur ve Güzel dizisinin kapıları açılmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ’ya olan benzerliği de onun bu rolü almasında etkili olmuştur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain