Menu

Almila Ada Kimdir / Adı Efsane Dizisi Melis


Adı Efsane Dizisi Melis
Kanal D ekranlarında başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Adı Efsane dizisinde Tarık Hoca karakterinin kızı Almila Ada, diziye çabuk uyum sağlayarak başarılı rolleri ile dikkat çekiyor.

Dizide Tarık Hoca eski zamanlarda oldukça kariyerli bir basketbolcudur. Ancak geçirmiş olduğu trafik kazası sonrasında basketbolu bırakmak zorunda kalmıştır.

Eşini kaybettikten sonra kızlarının da velayetini kaybeden Tarık Hoca, artık hayatını düzene sokmak istemektedir. Tarık Hoca öncelikle kızı Melis ile görüşmek isteyerek eskisi gibi bir arada olmaları konusunda telkinlerde bulunur.

Almila Ada Kimdir? 

Adı Efsane dizisini genç ve başarılı oyuncularından birisi olan Melis karakteri ile dizi severlerin huzuruna çıkan Almila Ada, aldığı rolün hakkını vererek oyunculukta oldukça başarılı olduğunu gösteriyor.

Almila Ada 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.74 boyunda ve 46 kilo ağırlığındadır. Almila Ada’nın saç rengi kumral gözleri ise yeşildir.

Almila Ada, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alarak dizi setlerindeki yerini almaya başlamıştır.

Adı Efsane Melis Karakteri Kimdir? 

Kanal D ekranlarında 28 Ocak 2017 Cumartesi günü ekranlara gelen Adı Efsane dizisinde rol alan Almila Ada, dizide Tarık Hoca’nın büyük kızı Melis rolünde ekranlara geliyor.

Dizideki yaşı 17 olan Melis, Kıvanç ile 2 yıllık bir ilişki yaşadıktan sonra Hakan ile tanışarak zamanla Hakan’ın hareket ve tavırları nedeni ile nasıl bir insan olduğunu sorgulamaya başlayacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain