Menu

Alize Gördüm Kimdir / Anne Dizisi Gamze


Anne Dizisi Gamze
Gamze karakteri, dizinin başkarakterlerinden bir tanesi olan Zeynep öğretmenin kız kardeşi. Gamze, hayata karşı zaman zaman sert olan bir genç kız.

Üvey kardeşi Zeynep’in hatalarını biliyor ve bunları söyleyerek onu yargılıyor. Gamze, Duru ve Zeynep ünlü bir avukatın üç kızı. Zeynep’in yıllar önce evlatlık olarak alındığını ise kardeşlerin hiçbiri bilmiyor.

Gamze karakteri, bazı durumlarda yaptığı sert yorumlar ve gösterdiği tepkiler nedeniyle izleyicilerce pek sevilmiyor. Genel anlamda iyi bir insan olan Gamze, sevgilisiyle büyük sorunlar yaşıyor ve ayrılıyorlar.

Yaşadıkları nedeniyle zor günler geçiren Gamze’nin yanında ise Zeynep ve Duru oluyor. Bu destekle hayata tutunan Gamze, hamileliğinin tadını çıkartıyor.

Alize Gördüm Kimdir?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve izleyenleri her bölümde farklı dramlara sürükleyen Anne dizisinde çok sık karşılaşılmayan bir durum yaşanıyor.

Gamze karakterine hayat veren Alize Gördüm ve annesi Vahide Perçim aynı dizide rol alıyorlar. Akademi 35 Buçuk Sanat Evinde oyunculuk dersleri alan Alize Gördüm’ün babası ise ünlü oyuncu Altan Gördüm’dür.

Vahide Perçim ve Altan Gördüm boşandıktan sonra Alize Gördüm’ün annesi kızlık soyadını kullanmaya başlamıştır.

Kahverengi gözlere sahip olan Alize Gördüm, 1 metre 78 santimetre boyundadır. 53 kilo olan ünlü oyuncu 19.04.1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Koç burcu olan yetenekli oyuncu, anne ve babasının desteğiyle oyunculuk mesleğinde her geçen gün daha da başarılı olmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain