Menu

Alihan Aracı Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Loçko


Ekranların yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır romantik komedi tadında bir gençlik dizisidir. Hayat öğretmen ve onun bir grup lise öğrencisiyle olan maceralarını anlatıyor.

Dizinin senaristliğini Gani Müjde yaparken yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan yer alıyor. Süreç Film imzalı dizi Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Ünlü oyuncular birbirinden eğlenceli karakterlere bu dizide can veriyor. Dizinin sevilen karakteri Loçko’yu Alihan Aracı canlandırıyor.

Loçko devlet lisesinde okuyan bir gençtir. Sınıfında bir arkadaş grubu vardır ve grubun şakacı ve bir o kadar da eğlenceli karakteridir. Peki, Loçko karakterini canlandıran Alihan Aracı kimdir?

Alihan Aracı Kimdir?

Alihan Aracı Star TV ekranlarının yeni dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’da Loçko karakteriyle seyircinin karşısına çıkıyor. 1989 doğumlu genç oyuncu 27 yaşındadır.

İstanbul Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği lisans bölümünü bitirmiştir. Oyunculuk kariyerine 2010 yılında başlamıştır.

170 cm boyunda ve 63 kilo olan oyuncu kahverengi gözlü ve kumral bir tene sahiptir. Oğlak burcu olan oyuncu İstanbulludur.

Alihan Aracı’nın Sevgilisi Var Mı?

Henüz ekranlarda yeni yeni tanıdığımız oyuncu Alihan Aracı kısa zamanda büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Tahmin edileceği üzere yakışıklı ve bir o kadar da sempatik olan oyuncunun hayranlarının büyük çoğunluğu genç kızlardan oluşuyor.

Hayranları tarafından en çok merak edilen konulardan biri ise Alihan Aracı’nın sevgilisi olup olmadığı. Şuan için genç oyuncunun sevgilisi olmadığı biliniyor.

İşi gereği bu aralar yoğun bir dönemden geçen oyuncu Alihan Aracı kız arkadaş konularına fazla vakit ayıramıyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain