Menu

Ali Süreyya Tuncer Kimdir / Anne Dizisi Mert


Ali Süreyya Tuncer, 17 Nisan 1984 Bursa doğumludur. Ekranlara bu sezon başlayan ve izlenme rekorları kıran, konusu ile de herkesi duygulandıran Anne dizisi Mert rolünde oynamaktadır.

Başrollerinde Vahide Perçin, Cansu Dere ve Beren Gökyıldız’ın oynadığı dizi, annesi ve annesinin sevgilisi tarafından kötü davranılan Melek, üvey evlat olan öğretmeni Zeynep’i çok sever ve Melek’e karşı davranışlarına dayanamayan Zeynep, Melek’i kaçırır.

Zeynep’i yıllar önce evlat edinen ünlü avukat Cahide Güneş’in ise Zeynep’ten sonra Gamze ve Duru adında iki kızı daha olmuştur.

Gamze daha evlenmeden Mert adındaki sevgilisinden hamile kalır. Ali Süreyya Tuncer yani Anne dizisinin Mert’i doğmadan sağlık problemi olan bebeği istemez ve Gamze’ye aldırması için baskı uygular ama Gamze bunu dinlemez ve Mert’ten ayrılarak bebeğini doğurmaya çalışır.

Çalışkan ve idealist bir genci canlandıran Mert, aynı zamanda bencilliği ile de ön plana çıkar.

Ali Süreyya Tuncer Kimdir? 

Ali Süreyya Tuncer, 33 yaşında kahverengi gözlü, 178cm ve 70kg’dır. Gazi Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Edebiyatı bölümünü bitirdikten sonra Akademi 35Buçukta oyunculuk eğitimi almıştır.

Genç oyuncu daha önce 3 reklam filminde oynadıysa da ilk dizi deneyimi Anne dizisi ile olmuştur. İleri derecede Fransızca ve İngilizcesi vardır.

Aynı zamanda İtalyanca ‘da biliyor. Gitar ve bateri çalabilen yetenekli oyuncu şarkı söylemekten ve yüzmekten hoşlanıyor. Akademi 35Buçuk’ta oyunculuk eğitimi yanı sıra şan dersi ve dans dersi de almıştır.

Ekranlarda daha bu yıl görmeye başladığımız genç oyuncu gerek yakışıklılığı ile gerek diksiyonu ve aldığı eğitim ile daha çok projede yer alacakmış gibi duruyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain