Menu

Ahsen Eroğlu Kimdir / Anne Dizisi Duru


Anne Dizisi Duru
Küçük yaşlarda annesi tarafından terk edilen Zeynep öğretmen ve küçük öğrencisi meleği konu alan hikayede meleğin yaşadığı sıkıntılar psikolojik ve fiziki olarak gördüğü şiddetler ile Zeynep öğretmenin hayatı ve bu çerçevede yaşadığı zorlukları gözler önüne seren Anne dizi Star TV’de Salı günleri izleyenleri ekran başına kilitlemektedir.

Anne Dizisindeki 2 kardeşten biri olan Duru Gamze Güneş’in kardeşi rolündedir. Canlandırdığı karakter ile oyunculuğundan söz ettiren Ahsen Eroğlu daha öncelerde de yer aldığı projeler ile birlikte izleyicilerin takdirini kazanmıştır.

Ahsen Eroğlu Kimdir?

Duru karakterine Ahsen Eroğlu hayat vermektedir. Ahsen Eroğlu 26.05.1993 yılında Tekirdağ çorluda dünyaya gelmiştir.

Ege üniversitesinde Beden Eğitimi Yüksek Okul Mezun olmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimler alan Ahsen Eroğlu ilk olarak bir reklam filminde ve ekran karşısına çıkmıştır.

Dizi sektöründe 2015 yılında giriş yapmıştır. Ahsen Eroğlu 1.71 boyunda 55 kilogramdır. İkizler burcu olan Ahsen kahverengi gözlere ve kumral saç rengine sahiptir.

Sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı ve aktif paylaşımları ile dikkat çeken oyuncu vermiş olduğu kısa bir röportajında en büyük hobilerinin kitap okumak tiyatro ve sinemaya gitmenin yanı sıra yüzme sporundan çok hoşlandığını belirtmiştir.

Sergilediği oyunculuk performansı ile eleştirmenlerden olumlu not alan Eroğlu ilerleyen sezonlarda da ekranlarda olmak istediğinde belirtmiştir.

Bunun için çok çalışması ve yorucu tempoya ayak uydurmak için gereğinden fazla efor harcayacağını belirten Eroğlu yeni sezonlarda da izleyenleri mest edeceğe benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain