Menu

Adnan Kızıltaş Kim Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

adnan-kiziltas-kimdir
Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş Kaç Yaşındadır Boyu Ve Nerelidir
Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli evlendirme programının dikkat çeken isimlerinden birisi olan Adnan Kızıltaş, 19.05.1993 Kars doğumludur.

Kısmetse Olur programında güzel yarışmacı ile birlikte olan ve evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen Adnan Kızıltaş yarışmadan önce tercümanlık yapıyordu. Genç kızların büyük bir ilgi ile takip ettiği yarışmacı 86 kilo ağırlığında ve 1.90 boyundadır. Kızıltaş’ın göz rengi ise kahverengidir.

Adnan Kızıltaş Hakkında Merak Edilenler

İki sezondur Kısmetse Olur programına katılan ve yarışmacıların bulunduğu evin yakışıklı isimlerinden birisi olan Adnan, halen İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor.

Adnan Kızıltaş kim nereli kaç yaşında biyografisi konusunda verebileceğimiz önemli bilgilerden birisi de ünlü ismin uzun yıllar boyunca Ankara’da yaşadığı, sonrasında İstanbul’a taşınarak, İstanbul’da yalnız yaşamaya devam ettiğidir.

Adnan Kızıltaş aynı zamanda koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Evlenmek istediğini sürekli olarak dile getiren yakışıklı isim, Kısmetse Olur programına da bu hayalini gerçekleştirmek ve güzel bir aile kurmak için girdi. Çocuk sahibi olmak da Adnan Kızıltaş’ın hayalleri arasındadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain