Menu

Adnan Kızıltaş İnstagram Twitter Ve Facebook Hesabı

adnan-kiziltas-kimdir
Kısmetse olur adlı evlilik programı birçok kişi tarafından takip edilmektedir. 2016 gündüz kuşağı en iyi program olarak seçilen kısmetse olur oldukça izleyici kitlesine sahiptir. Bunun yanı sıra evlenme adayı olarak program içinde boy gösterenler de oldukça merak edilmekte ve takip edilmektedirler.

1. sezonda kısmetse olur adlı programda yer alan Adnan Kızıltaş adlı yarışmacı 2. sezonda yine erkekler evinde yer almaktadır. Oldukça sevilen ve takip edilen Adnan Kızıltaş, birçok kişi tarafından sosyal medya hesabını bulamadıklarından yakınmaktadır.

Adnan Kızıltaş adına birçok sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Twitter’da kendisine ait olan bir hesap bulunmamaktadır. Facebook’ta da kendisine ait bir hesap içeriğine rastlanmamaktadır.

Fan sayfalarının oluşturmuş olduğu resmi olmayan hesaplar göze çarpmaktadır. Tek kullandığı sosyal medya hesabı instagram’dır. Resmi ve sürekli olarak instagram kullanıcısı olan Adnan Kızıltaş, birçok kişi tarafından da takip edilmektedir. Bilmeyenler için: İnstagram arama motoruna Adnan Kızıltaş yazarak ilk çıkan kişiye tıklaması yeterli olacaktır. Yaklaşık 580 bin takipçisine sahiptir ve gün geçtikçe de artmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain