Menu

Adını Sen Koy Zehra Kimdir Yaşı Ve Boyu

adini-sen-koy-zehra-kimdir-hazal-subasi
Adını Sen Koy Dizisi Zehra Kimdir Gerçek Adı Yaşı Ve Boyu
TRT 1 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan Adını Sen Koy dizisindeki Zehra karakterini canlandıran güzel oyuncu Hazal Subaşı’dır.

Hazal Subaşı Zehra karakteri ile dizi de başrolü Erkan Meriç ile paylaşmaktadır. Dizi de hiç ortak yönleri olmayan Ömer karakteri ile formalite icabı evlenen bir karakterdir Zehra. Yapılan evlilik sözleşmelidir. Zehra para karşılığında Ömer ile evlenmeyi kabul etmiştir.

Hazal Subaşı Miss Turkey 2015 güzellerinden olmasıyla da tanınmaktadır. Yarışma da 3. olmuştur. 166 santimetre boyunda ve 55 kilogram ağırlığındadır. Oyuncu 1996 doğumludur. Sevilen oyuncu İzmir’de doğmuştur. 21 yaşında olan güzel oyuncu Adını Sen Koy dizisi ile de büyük beğeni toplamıştır.

Hazal Subaşı güzelliği ve beğenilen oyunculuğu ile son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir oyuncu olmuştur. Bu özelliklerinin yanında özel hayatı da merak konusu olmuştur. Hazal Kaya Emre Dinçer ile sevgilidir.

Hazal Subaşı İzmir Ekonomi Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir. Hazal Subaşı Adını Sen Koy dizisi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain