Menu

Adını Sen Koy Ömer Kimdir Kaç Yaşında Gerçek Adı Ve Biyografisi

adini-sen-koy-omer-kimdir-gercek-adi
Adını Sen Koy Ömer Kimdir Karakteri Kaç Yaşında Gerçek Adı Ve Biyografisi Hakkında Bilgi
Adını sen koy dizisinde başrol olarak oynayan yakışıklı oyuncu Erkan Meriç, Ömer karakterini canlandırmaktadır. Erkan Meriç 25 Temmuz 1986 tarihinde doğmuştur.

Doğum yeri Mersin’dir. Asıl mesleği modelliktir. Mersin Üniversitesinde Elektronik ve Otomasyon Bölümü okumuştur. 194 santimetre boyu vardır. Ağırlığı 84 kilogramdır. Saç rengi kumral ve gözü açık kahverengi renktedir.

Erkan Meriç profesyonel olarak modellik yapmaktadır. Adını Sen Koy dizisi ile ilk kez oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Best model of the world yarışmasında elde ettiği birincilikle dünya çapında en iyi model unvanını kazanmıştır. Daha önceden uzun yıllar boyu futbol oynamış ve kalecilik yapmıştır.

Farklı spor dallarında da kendini geliştiren yakışıklı oyuncu voleybol, basketbol ve body building sporlarında da kendini geliştirmiştir.

Dizide Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutlu olabilmesi için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Hatta kardeşi mutlu olsun diye formalite gereği Zehra karakteri ile evlenecektir. Bu olaylar üzerine gelişen karmaşık ilişkilerle dizi merakla izlenen bir dizi haline gelmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain