Menu

Adını Sen Koy Dizisi Jenerik Fon Müziği

adini-sen-koy-dizisi-jenerik-fon-muzigi-gorsel
Adını Sen Koy Dizisi Jenerik Fon Müziği Video
Dizi İçeriği Hakkında:TRT 1 ekranlarında saat 17:00’de yayınlanmaya başlayan Adını Sen Koy dizisi hafta içi her gün yayınlanmaktadır.

Ömer ile Zehra arasında yaşanan imkansızlıklar ve hayata dair yaşadıkları hikayenin anlatıldığı bir dizidir. Hafta sonları belirli günlerde ve saatlerde dizinin özet bölümleri yayınlanmaktadır.

Bu saatleri ve yayın akışını TRT 1 teleteks’i üzerinden ulaşmak mümkün. Her gün güncellenen yayın akışı ile Adını Sen Koy dizisinin başlama saati ve özet bölümlerinin yayınlandığı günlere yayın akışı takip edilerek bulunabilir.

Dizi Fon Müziği:

Hafta içi her gün yayınlanan dizinin jenerik müzikleri de bölüm senaryolarına göre seçilmektedir. Dizinin jenerik müziği, Adını Sen Koy şarkısı ile eşleştirilmiştir.

Dizinin jenerik müziği seçilen Adını Sen Koy şarkısı her bölümde farklı bir fon müziği ile senaryolarda yer almaktadır. Dizinin adı ve fon müziği şarkısının adı aynıdır. Bu yüzden şarkıdaki jenerik müziklerinin ve fon müziklerinin bulunması daha kolaydır. Dizinin fon müziklerini Adını Sen Koy jenerik müziğinde bulmak mümkündür.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain