Menu

Adı Efsane Dizisi Nerede Çekiliyor


Adı Efsane Dizisi, Kanal D ekranlarının yeni sezon filmlerinden birisidir. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizi, oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosu ile gönüllere taht kurmaya hazırlanıyor. Aynı zamanda yeni dizinin nerede çekileceği büyük merak konusu olmuştur.

Adı Efsane Dizisinin Oyuncuları Kimdir?

Adı Efsane dizisini Devrim Yalçın yönetirken, Hilal Yıldız, Tunus Taşçı ve Nazlı Sunlu senaryosunu yazacaklar.

Oyunculuğu ise, Gökçe Bahadır, Erdal Beşikçioğlu, Rojda Demirer, Güneş Hayat, Bülent Düzgünoğlu, Amila Ada, Leya Kırşan, Reha Özcan paylaşmaktadır.

Adı Efsane Nerede Çekiliyor?                          

Güzel dizi, İstanbul’da çekilmeye başladı, İstanbul’un değişik semtlerine platolar kurularak çekimler devam etmektedir.

Platonun haricinde dizide bir öğretmen olarak rol alan Gökçe Bahadır ve Erdal Beşikçi oğlunun görev yaptıkları okulda çekim yapılmaktadır.

Okulun adı herkesten saklanırken, öğrencilerin eğitimlerine engel olmamak adına çekimler hafta sonları devam etmektedir. İşin en ilginç yanı ise okulun öğrencilerinin dahi dizinin kendi okullarında çekildiğini bilmemesidir.

Okulun adının gizli tutulmasının sebebi olarak da, açıklanırsa izleyicilerin set ortamına gelerek çekimlere engel olabilecek olmalarıdır.

Dizi, Pazartesi akşamı yayınlanmaya başlayacaktır, yayınlanmaya başladığında izleyicilerin setin yerini anlayacağından dolayı bölümler hızlı bir şekilde tamamlanmaya çalışılıyor.

Adı Efsane Konusu Nedir?

Erdal Beşikçi oğlu, bir kaza sonucu basketbolu bırakmak durumunda kalan ünlü bir basketbolcudur, Rojda Demirer ise Erdal Beşikçi oğlunun ölen eşinin kız kardeşidir.

Gökçe Bahadır, Erdal Beşikçi oğlu ile birlikte görev yapan bir öğretmendir. Erdal Beşikçi oğlu, kızlarının velayetini alan teyze ile bir hukuk anlaşmazlığı içine düşüyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain