Menu

Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Başlıyor


D Prodüksiyon tarafından çekilen ve Kanal D’de yayınlanacak olan Adı Efsane isimli dizi için geri sayım başladı. Büyük bir merakla beklenen dizinin fragmanları yayınlandıkça diziden beklentilerde artmaya başladı.

Farklı bir senaryoya ve muhteşem bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi, hem yapım şirketi hem de izleyiciler tarafından ilgiyle takip edilmeye başlandı bile.

Dizinin Kadrosu ve Konusu

Yönetmen koltuğunda Devrim Korkut’un oturduğu Adı Efsane dizisi, One Tree Hill adlı ünlü dizinin Türkçe uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor.

Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın başrollerini paylaştığı dizide ayrıca Rojda Demirer, Reha Özcan ve Güneş Hayat gibi isimlerde rol alıyor.

Erdal Beşikçioğlu’nun zamanında ünlü bir basketbolcu olan Tarık’ı canlandırdığı dizi, ağır bir sakatlık sonrası basketbolu bırakmak zorunda kalan Tarık’ın hayata dair her şeyin elinin altından kayması ve son olarak kızlarının velayetini kaybetmesiyle kâbusa dönen hayatını anlatıyor.

Hayatla bağlantısının kopmak üzere olduğu bir dönemde karşısına çıkan son bir fırsatla hayata dönme şansı yakalayan Tarık’ın büyük mücadelesine şahit olacağımız dizi ekranların yeni fenomeni olmaya aday yapımlar arasında gösteriliyor.

Adı Efsane Dizisi Ne Zaman Başlıyor

3 farklı fragmanla tanıtımları süren dizi, seyirci ile Her Hafta cumartesi günü saat 20.00’da buluşacak. Kanal D’nin en iddialı yapımları arasında yer alan projenin reyting sıralamasının üst sıralarını zorlaması bekleniyor.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Erdal Beşikçioğlu’nun, hayranlarının alışık olmadığı bir karakterle seyircinin karşısına çıkacak olması da merakla beklenen konulardan bir tanesi.

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain